50 rocznica konsekracji kościoła i uroczyste wprowadzenie relikwii bł. Stefana kard. Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia 28.05

maj 21, 2022 | Aktualności

Drodzy Parafianie

W sobotę 28 maja będziemy obchodzić 50 rocznicę konsekracji kościoła, której dokonał bł. kard. Stefan Wyszyński. Tego dnia przypada także liturgiczne wspomnienie i rocznica śmierci bł. Prymasa, dlatego podczas Mszy dziękczynnej o godz. 18 pod przewodnictwem ks. inf. Lucjana Święszkowskiego, zostaną uroczyście wprowadzone do naszego kościoła relikwie bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. Po Mszy św. serdecznie zapraszamy do naszego kina parafialnego na wykład o ks. Prymasie, który wygłosi p. dr Milena Kindziuk, dziennikarka oraz wykładowca na UKSW. Po wykładzie będzie można nabyć książki autorstwa p. redaktor, m.in. biografię bł. kard. Wyszyńskiego.

Zapraszamy wszystkich Parafian do udziału w tej podniosłej uroczystości