Chór Ichthis

Chór Ichthis jest otwartą wspólnotą osób, połączonych pragnieniem modlitwy śpiewem. Jednoczymy się w pogodnej atmosferze, aby muzycznie posługiwać w liturgii. Staramy się aktywnie uczestniczyć w życiu wspólnoty parafialnej. Niektórzy z nas posługują także w innych grupach naszej parafii. Śpiewamy amatorsko, z zamiłowania. Podobnie jak każdy z parafian mamy swoje rodziny, prace, studia, szkoły, rozliczne pasje i zajęcia. Kochamy muzykę i bardzo chcemy dzielić się jej pięknem i różnorodnością. Wspólnota Chóru Ichthis to także grupa pogodnych ludzi, cieszących się swoją obecnością, przyjaźnie witających nowe osoby, lubiących integrować się w czasie wolnym. Podczas warsztatów chóralnych w malowniczych miejscach, przez spontaniczne spotkania po próbach, przy różnych smakołykach, planszówkach, swobodnym muzykowaniu, rozmowach. Jesteśmy zespołem międzypokoleniowym, w którym panuje familijna atmosfera.

Chór Ichthis działa już ponad 30 lat i bardzo pragniemy w kolejnych latach współtworzyć z Wami muzyczne życie w naszej parafii!
Jeśli tylko masz chęć posługiwać śpiewem to jest miejsce dla Ciebie!

Nie musisz czytać nut, wystarczy zamiłowanie do śpiewu, pragnienie wielbienia Boga śpiewem, a w całej reszcie pomożemy 🙂

Zapraszamy serdecznie! 🙂

Nasze próby odbywają się w Domu Parafialnym, w salce obok Kina:
– wtorek, o godzinie 20:00
– czwartek, o godzinie 20:00

Zapraszamy do kontaktu:
– Dyrygent chóru Wojciech Karaś: 602 358 265
– Profil na FB: www.facebook.com/ichthischor