W domu parafialnym mieści się Kino-Teatr „Kurtyna”. Sala kinowo-widowiskowa ma 116 miejsc. Jest dostoswana do projekcji kinowych, również w technologii 3D oraz występów teatralnych, koncertów, prezentacji czy prelekcji. Spełnia wszelkie standardy dla cyfrowych kin komercyjnych. Posiada pełną wentylację z klimatyzacją. Ekran szerokości 7 metrów przystosowany do oglądania filmów 2D i 3D (technologia pasywna master image). Przestrzenny dźwięk cyfrowy. Sala wyposażona jest w profesjonalne ledowe oświetlenie RGB oraz nagłośnienie z cyfrowymi sterownikami i mikserami. Nowoczesne mikrofony na statywach i pojemnościowe nad sceną zapewniają bardzo dobre warunki dla nagłośnienia wystąpień, koncertów i przedstawień teatralnych.

Istnieje możliwość wynajęcia sali: ceny ustalamy indywidualnie w zależności od terminu wydarzenia oraz ilości wykorzystywanego sprzętu i osób koniecznych do obsługi.

Na terenie kina znajduje się również barek kinowy. W ofercie znajdują się typowe kinowe przekąski takie jak popcorn, nachosy oraz ciepłe i zimne napoje. Bar kinowy to również miejsce, w którym można pożyczyć książkę lub grę planszową oraz rodzice mogą poczekać na dzieci będące na seansie. 

Więcej informacji:

tel. 530 380 247 (telefon odbieramy w miarę dostępności kasjera; na wszystkie nieodebrane połączenia – oddzwaniamy)

email: kino.sulejowek@gmail.com

facebook: /kinoteatrkurtyna