Duszpasterze

Duszpasterze parafii Przemienienia Pańskiego w Sulejówku-Miłośnie

ks. Antoni Czajkowski, proboszcz

Pochodzi z Sokołów (par. Wniebowzięcia NMP, diec. łomżyńska), przyjął święcenia kapłańskie 28 maja 1972 r. z rąk bł. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Proboszczem parafii jest od 29 sierpnia 2009 r. Obchodzi imieniny 13 czerwca.

 

ks. Samuel Szociński, wikariusz

Pochodzi z Józefowa k. Otwocka (par. św. Maksymiliana), przyjął święcenia kapłańskie 3 czerwca 2017 r. z rąk ks. abpa Henryka Hosera SAC. Wikariuszem parafii jest od 26 sierpnia 2021 r. Obchodzi imieniny 20 sierpnia.

 

ks. Marcin Brzeszczyński, rezydent

Pochodzi z Mińska Mazowieckiego (par. Narodzenia NMP), przyjął święcenia kapłańskie 9 czerwca 2001 r. z rąk ks. bpa Kazimierza Romaniuka. W diecezji warszawsko-praskiej jest dyrektorem Wydziału Misyjnego Kurii oraz dyrektorem Dzieła Misyjnego. W naszej parafii posługę pełni od 26 sierpnia 2016 r. Najpierw jako wikariusz, a od 26 sierpnia 2017 r. jako rezydent.

Wykonanie:   gamprojekt.pl