Komunikat Biskupa Warszawsko-Praskiego Romualda Kamińskiego

kwi 20, 2020 | Aktualności

Wielebni Duszpasterze,
Umiłowani Diecezjanie,

w ostatnim czasie dość często zwracam się do Was z serdeczną prośbą o modlitwę w różnych intencjach. To prawda, że aktualnie nasze umysły i serca zajmują kwestie związane z epidemią i jej skutkami. Obok tego trudnego zagadnienia patrzymy z pewnym niepokojem, że ostatnie miesiące były bardzo ubogie w wodę i już odczuwamy suszę, o czym szczególnie informują rolnicy i leśnicy. Jest teraz czas zasiewów i ważnych prac polowych i bardzo potrzebny jest deszcz.

 Bardzo proszę zarówno Duszpasterzy jak i każdego z Was – Czcigodni Diecezjanie o modlitwę we wspomnianej intencji.

 Wszystkim włączającym się w tę modlitwę udzielam z serca pasterskiego błogosławieństwa.

+ Romuald Kamiński
Biskup Warszawsko-Praski