Nowy cykl przygotowań do sakramentu bierzmowania

kwi 17, 2023 | Aktualności

W niedzielę 16 kwietnia w kościele odbyło się spotkanie organizacyjne wprowadzające młodzież do formacji przygotowującej do przyjęcia sakramentu bierzmowania (dzień wcześniej spotkanie mieli rodzice). Kandydaci otrzymali karty zgłoszeniowe oraz foldery z rachunkami sumienia pomocne w dobrym przeżywaniu sakramentu pokuty. Najważniejsze informacje z tego spotkania są umieszczone na facebookowym profilu przygotowania, na którym będą zamieszczane wszystkie aktualności: www.fb.com/BierzmowanieSulejowekMilosna 

Kolejnym etapem jest indywidualna rozmowa każdego kandydata z ks. Samuelem w kancelarii parafialnej (wejście od ul. Armii Krajowej) według następującego porządku:

➡️ poniedziałek, 08 maja 2023 r., godz. 16:00 klasa 8a (SP 3)
➡️ poniedziałek, 08 maja 2023 r., godz. 18:45 klasy 8d i 8e (SP 3)
➡️ wtorek, 09 maja 2023 r., godz. 16:00 klasa 8c (SP 3)
➡️ wtorek, 09 maja 2023 r., godz. 18:45 klasa 8b (SP 3), klasa 8a (SP 4) oraz uczniowie innych szkół i starsi.

Na rozmowę kandydat przynosi wypełnioną i podpisaną KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ oraz pozostałe wymienione w niej dokumenty oraz 50 zł. na materiały formacyjne (podręcznik) i indeks.

Po rozmowie pierwsze spotkanie w kościele odbędzie się w niedzielę 21 maja po wieczornej Mszy Świętej, wtedy też wszyscy otrzymają przydział do grup formacyjnych oraz podręczniki.

Osoby, które z jakichś powodów nie uczestniczyły w spotkaniu, mogą jeszcze dołączyć do przygotowania i odebrać kartę zgłoszeniową bezpośrednio u ks. Samuela, ale nie później, niż  7 maja br. Kolejny cykl rozpocznie się we wrześniu 2025 roku (dokładny termin zostanie podany w późniejszym terminie).