Rozmowy Wiary-Godne: Grzegorz Górny i Janusz Rosikoń

kwi 17, 2024 | Aktualności, Rozmowy Wiary-Godne

We wtorek 21 maja 2024 r. o godz. 19 zapraszamy do naszego kina Kurtyna na spotkanie z p. red. Grzegorzem Górnym, dziennikarzem i publicystą oraz p. Januszem Rosikoniem, dziennikarzem i wydawcą. Panowie są autorami kilku książek na temat relikwii chrystusowych i zjawisk nadprzyrodzonych odnoszących się do naszej wiary. Tytuł tego spotkania brzmi: „Chrześcijańskie fundamenty wiary w świetle badań naukowych. Czy dzisiejsi chrześcijanie zapominają o swoich fundamentach?”. Spotkanie poprowadzi dziennikarka Ewa Pietrzak, redaktor Radia Warszawa. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, należy odebrać darmową wejściówkę w kasie kina, aby mieć zapewnione miejsce siedzące.