Spotkania grup pierwszokomunijnych

lut 18, 2021 | Aktualności

Drodzy Rodzice

Rozpoczynamy czas bezpośredniego przygotowania do uroczystości pierwszokomunijnej. W związku z tym, w  najbliższym czasie odbędą się spotkania katechetyczne dla dzieci pierwszokomunijnych wraz z rodzicami.

Najbliższe spotkania:

20 lutego (sobota) klasa III e, Sz. P. nr. III.

23 lutego (wtorek) klasa III a, Sz. P. nr. IV.

24 lutego (środa) klasa III b, Sz. P. nr. IV.

Spotkania są obowiązkowe i wszystkie rozpoczynają się o godz. 18.30. Terminy dla pozostałych klas podam w przyszłą niedzielę.

Przypominam i bardzo prosszę, aby rodzice, którzy jeszcze nie zgłosili się w sprawie mierzenia stroju swojego dziecka, uczynnili to jak najszybciej. Szczegółowe informacje zawarte są na stronie internetowej naszej parafii, we wpisie o mierzeniu strojów.

Z Panem Bogiem

Ks. Marcin Brzeszczyński