Uroczystość Wszystkich Świętych – Msze św.

paź 30, 2021 | Aktualności

Drodzy Parafianie

W Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. bedą odprawiane o godz. 7.00, 8.00, 9.30, 12.00 i 18.00. O godz. 12.00 pierwsza Msza św. listopadowa za zmarłych na cmentarzu parafialnym, po niej modlitwa w int. zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych i procesja modlitewna za zmarłych.

W dniach od 1 do 8 listopada udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy w poszczególne dni pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się choćby tylko w myśli za zmarłych; odpust ten możemy ofiarować jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące. Dodatkowo taki sam odpust możemy uzyskać 2 listopada nawiedzając kościół lub kaplicę i odmawiając modlitwy „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”. Każdego z tych dni, możemy ofiarować jeden odpust za jednego zmarłego.

Wasi Duszpasterze