Uroczystości Wszystkich Świętych

paź 23, 2023 | Aktualności

UROCZYSTOŚCI LISTOPADOWE 2023

Środa 1 listopada
Uroczystość Wszystkich Świętych

Msze Święte w kościele: 7:00, 8:00, 9:30 i 18:00.

Msza Święta na cmentarzu: 12:00 (w intencji zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych – Msza Gregoriańska), następnie procesja na cmentarzu z modlitwą za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.

Czwartek 2 listopada
Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

Msze Święte w kościele: 7:00, 17:00 i 18:00.

Msza Święta na cmentarzu: 10:00 (w intencji zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych – Msza Gregoriańska), następnie procesja na cmentarzu z modlitwą za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.

Na wypominki przyjmujemy codziennie w zakrystii po każdej Mszy Świętej oraz w kancelarii (w godzinach jej pracy), a także na cmentarzu we wtorek 31 października w godz. 9-13 i w środę 1 listopada w godz. 9-14.  

  • Wypominki jednorazowe czytane i omadlane są 1 i 2 listopada podczas procesji na cmentarzu
  • Wypominki miesięczne czytane są i omadlane przez cały listopad podczas Mszy o godz. 7 (za wyjątkiem 1 listopada – godz. 12; 2 listopada – godz. 10; 3 i 4 listopada – godz. 17:30)
  • Wypominki roczne będą czytane i omadlane w mniejszych fragmentach na zakończenie każdej Mszy Świętej (poza zbiorowymi) w niedziele i dni powszednie. Msza w intencji wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach rocznych sprawowana jest w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 8.