Wizyta Duszpasterska A.D. 2021

sty 3, 2021 | Aktualności

Informujemy, że w tym roku wizyta duszpasterska, zwana kolędą, zgodnie z dekretem naszego Biskupa, nie może mieć tradycyjnej formy. Na podstawie wytycznych dekretu, w poszczególne dni zapraszamy mieszkańców ulic na Mszę św. wieczorną o godz. 18.30, która jest sprawowana w ich intencji, z prośbą o Boże bł. dla rodzin.

Podczas Mszy będzie można złożyć tradycyjnie w kopertach, na tacę, ofiary przeznaczone na utrzymanie świątyni oraz przyszłe inwestycje. Ofiary można również składać, wpłacając na konto parafii, w tytule przelewu lub wpłaty prosimy zaznaczyć, że jest to dar kolędowy. Numer konta zamieszczony jest na naszej stronie internetowej. Ofiary na utrzymanie parafii, możemy również składać w kopertach podczas niedzielnych Mszy św. Rozkład Mszy św. kolędowych będziemy podawać każdej niedzieli, oraz zamieszczać na stronie w dziale „ogłoszenia”.