W pierwszy czwartek lutego (5 II) o godz. 19:00 do naszego kina „Kurtyna” w ramach cyklu „Kino z duszą” zapraszamy na film „Niedziele” z prelekcją o. Marka Kotyńskiego. Bilety do nabycia w kasie kina od 1 stycznia 2026 r.
Kino z duszą: „Niedziele”
czytaj dalej





