Intencje Mszy św. 09-16.01.2022

st. 8, 2022 | Intencje mszalne

III Niedziela po Narodzeniu Pańskim

09.01.2022

Święto Chrztu Pańskiego

7.00       Za Parafian

8.00       + Edwarda Góreckiego

9.30       + Marcjannę, Teodora, Tadeusza, Krystynę Dana

11.00     + Zofię Kamińską (int. urodzinowa), Henrykę Wojdyna (int. urodzinowa i imieninowa)               

12.30     Msza zbiorowa:

– O szczęśliwą operację i zdrowie dla Jana

+ Stanisławę w 13 r. śm., Apolinarego Szulim

+ Wacławę Ptasińską w 30 dpp

18.00     + Elżbietę Pieniak 9 greg.

 

PONIEDZIAŁEK – 10.01.2022

7.00       + Mirosława Czyrskiego

17.30     + Zbigniewa Kosowskiego w 6 r. śm., Tadeusza Fatyga

18.00     + Elżbietę Pieniak 10 greg.

 

WTOREK – 11.01.2022

7.00       + Piotra Jasińskiego w 30 dpp

17.30     + Władysławę Szymańską-Sęk w 1 r. śm., dusze w czyśćcu cierpiące

18.00     + Elżbietę Pieniak 11 greg.

 

ŚRODA – 12.01.2022

7.00       + Wacławę Ptasińską (int. od 6 i 7 KŻR)

17.30     + Elżbietę Pieniak 12 greg.

18.00     Msza zbiorowa:

+ Czesława w 1 r. śm., Dariusza w 1 r. śm. Pietrzyków

+ Kazimierę Płochocką w 30 dpp

+ Bogdana Roguskiego, Mariannę Kostrzyńską

 

CZWARTEK – 13.01.2022

7.00       + Piotra Jasińskiego

16.30     Adoracja Najśw. Sakramentu

17.30     + Henryka Ulejczyka

18.00     + Elżbietę Pieniak 13 greg.

 

PIĄTEK – 14.01.2022

7.00       + Janusza Szmerch w 1 r. śm., Marię, Adama Kanię

17.30     + Elżbietę Pieniak 14 greg.

18.00     Msza zbiorowa:

+ Andrzeja Tomaszewskiego w 30 dpp

+ Andrzeja Filipiaka w 6 r. śm.

+ Zofię Wronek, Franciszkę Paszkowską, Zbigniewa Lewkowskiego

 

SOBOTA – 15.01.2022

7.00       + Nadzieję Podeszwa

17.30     + Mariannę Sandomierską w 14 r. śm.

18.00     + Elżbietę Pieniak 15 greg.

19.00     Msza kolędowa

O Boże bł. dla mieszkańców ulic: 15 września, Przybyszewskiego, Kraszewskiego, Hallera, Sucharskiego, Dobrzańskiego, Jaśminowa, Wenecka, ks. Popiełuszki, Olszyny, Okrzei, Kleeberga, Starych Dębów, Kochanowskiego, Małachowskiego, Głowackiego (bloki i domy jednorodzinne), Andersa, Sienkiewicza, Grabińska, Opolska, Cicha, Wrocławska, Wyzwolenia, Konopnickiej, Narutowicza, Orzeszkowej, Solskiego, Krakowska, Warecka, Chełmińska, Lubelska, Południowa

 

II Niedziela Zwykła

16.01.2022

7.00       + Kazimierę, Czesława Rogala

8.00       + Jana, Stefanię, Jadwigę, Czesława z.c.r. Gajowników               

9.30       O Boże bł. dla Jakuba Krupy w 17 r. ur.

11.00     + Mariannę, Jana Lerków, Teresę Grzywacz, Janinę Frączak, Mariannę, Józefa, Stanisława, Tadeusza Kolasa

12.30     + Janinę Pykało i jej rodziców

18.00     + Elżbietę Pieniak 16 greg.

.