III Niedziela Wielkanocna

kwi 25, 2020 | Ogłoszenia

  1. Przypominamy, że w związku z nowymi wytycznymi, co do uczestnictwa wiernych we Mszach św. i innych czynnościach liturgicznych, w naszym kościele, we Mszy św. i nabożeństwach może uczestniczyć do 30 osób – nie wliczając księży, organisty, kościelnego i służby liturgicznej przy ołtarzu. W przypadku większej ilości chętnych do uczestnictwa we Mszy św. niż 30 osób, obowiązuje zasada pierwszeństwa dla osób, które zamawiały intencje Mszy św.
  2. Wszystkie osoby zobowiązane są do posiadania maseczek ochronnych i używania ich także w Kościele. Można ją zsunąć jedynie w trakcie przyjmowania Komunii św.
  3. Zachęcamy do korzystania ze spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej, podczas Mszy św. w tygodniu.
  4. W środę święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy, doktora Kościoła, patronki Europy.
  5. W piątek rozpoczynamy miesiąc maj, poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych – codziennie o godzinie 17.30. Z racji pierwszego piątku miesiąca, spowiedź rano od godz. 6.40 i po południu od 16.30. Przypominamy, że w miesiącu maju, pierwsza Msza popołudniowa odprawiana jest o godz. 17.00.
  6. W sobotę 2 maja, uroczystość Najświętszej M. P. Królowej Polski, przeniesiona z 3 maja. Msze św. o godz. 7.00, 17.00 i 18.00. W tym dniu przypada także pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo maryjne po Mszy św. o godz. 7.00.
  7. W przyszłą niedzielę święto państwowe „Uchwalenia Konstytucji 3 Maja”.
  8. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Leszka Szulim, Jadwigę Nalewaj. Wieczny odpoczynek….
  9. Życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionych dni nowego tygodnia