Uroczystość Najświętszej Trójcy

cze 6, 2020 | Ogłoszenia

 1. We czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o godz. Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 9.30, 11.00 – z procesją, oraz 18.00. Zgodnie z wytycznymi biskupa naszej diecezji, procesja odbędzie się jedynie wokół kościoła. Bardzo prosimy asystę kościelną, ministrantów i bielanki o udział w procesji. Osoby pragnące uczestniczyć w procesji Bożego Ciała prosimy, o ustawienie się na terenie przykościelnym, wokół świątyni, aby z miejsca uczestniczyć w procesji. Prosimy nie przemieszczać się za orszakiem procesyjnym. Procesje eucharystyczne, będą odbywać się także w oktawie Bożego Ciała na zakończenie nabożeństwa czerwcowego, z wyjątkiem przyszłej niedzieli, o czym w dalszej części ogłoszeń.
 2. Jutro wspomnienie św. Jadwigi Królowej.
 3. W sobotę wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła, dzień imienin naszego ks. Proboszcza. Msza św. w intencji solenizanta będzie odprawiona w tym dniu o godz. 17.00.
 4. W przyszłą niedzielę doroczny odpust ku czci św. Antoniego – patrona naszego kościoła. Zapraszamy na sumę odpustową, połączoną z nabożeństwem i procesją eucharystyczną o godz. 12.30. Prosimy o udział asystę kościelną, ministrantów i bielanki w procesji.
 5. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 Msza św. z racji rocznicy I Komunii Św. dla klasy czwartej Szkoły Podstawowej nr. 3. Spotkanie informacyjne dla rodziców we środę o godz. 18.30. Klasa 4a SzP nr. 4 swoją rocznicę będzie miała 21czerwca, natomiast klasa 4b z tej samej szkoły 28 czerwca, też o godz. 16.00.
 6. Zapowiedzi:
  – Mateusz Bajkowski, kawaler z par. św. Augustyna w Warszawie, oraz Agata Gomółka, panna z par. tut., zap.
  – Marcin Paweł Wiktorowicz, kawaler z par. tu., oraz Paulina Grabek, panna z par. Wniebowzięcia N.M.P. w Rokitnie, zap. 1.
 7. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Sławomira Sielskiego, Piotra Buczek, Arkadiusza Ferensztaina. Wieczny odpoczynek….
 8. Życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionych dni nowego tygodnia