XIII Niedziela Zwykła

cze 27, 2021 | Ogłoszenia

  1. W poniedziałek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, we wtorek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, w sobotę święto św. Tomasza Apostoła.
  2. W piątek pierwszy miesiąca spowiedź rano od godz. 6.40 i po południu od godz. 17.30. Msza św. o Sercu Pana Jezusa o godz. 7.00, po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe. Wieczorem od godz. 18.30 do 20.00 zapraszamy na  adorację Najświętszego Sakramentu.
  3. W sobotę pierwszą miesiąca, o godz. 7.00. Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi a po niej nabożeństwo.
  4. Od czwartku (1 lipca), rozpoczynamy czas wakacyjny. Przypominamy, że Msze św. będą sprawowane o godz. 7.00 i 18.00. Kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-9.30. W okresie wakacyjnym nie będzie popołudniowych dyżurów kancelarii we wtorki i środy.
  5. Informujemy, że osoby chcące skorzystać z toalet znajdujących się w budynku dzwonnicy, muszą zgłosić się po klucz do pana kościelnego.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
  7. Zapowiedzi:

– Robert Piotr Nowak, kawaler z par. tut., oraz Kamila Małgorzata Dmowska, panna z par. Maryi Matki Kościoła w Sulejówku, zap. 2.

– Przemysław Walicki, kawaler z par. tut., oraz Marta Woźniak, panna z par. św. Anny w Długiej Kościelnej, zap. 2.

– Maciej Adam Dmochowski, kawaler z par. tut., oraz Natalia Anna Staniszewska, panna z par. Narodzenia NMP w Pieczyskach, zap. 1.

– Arkadiusz Marciszewski, kawaler z par. tut., oraz Żaneta Witkowska, panna z par. Dobrego Pasterza w Warszawie, zap. 1.

  1. W tym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Halinę Prot, oraz Mariannę Poślad. Wieczny odpoczynek…
  2. Życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionych dni nowego tygodnia.