XXI Niedziela Zwykła

sie 22, 2020 | Ogłoszenia

  1. Jutro święto św. Bartłomieja, apostoła, w środę uroczystość N.M.P Częstochowskiej, w czwartek wspomnienie św. Moniki, w piątek wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, w sobotę wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  2. W przyszłą niedzielę odbędzie się 123 Akcja Honorowego oddania krwi. W godzinach od 9.00 do 14.00 na parkingu przy naszym kościele będzie ustawiony ambulans stacji krwiodactwa. Dawcą może zostać osoba od 18 do 65 roku życia. Należy mieć ze sobą dowód osobisty. Organizatorzy zapraszają wszystkich krwiodawców i gości na spotkanie przy kawie i herbacie w Sali cukierni „Babeczki” o godz. 11.00. Informacje o akcji zamieszczone są także w gablocie przed kościołem.
  3. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
  4. Zapowiedzi:

– Hubert Stanisław Bujalski, kawaler z par. tut., oraz Klaudia Bieńkowska, panna z par. Matki Odkupiciela w Wielgolesie Brzezińskim, zap. 2.

– Paweł Majewski, kawaler z par. św. Wincentego a Paulo w Otwocku, oraz Magdalena Sandra Buczyńska, panna z par. tut., zap. 2.

– Artur Machejka, kawaler z par. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Łodzi, oraz Izabela Sobota, panna z par. tut., zap. 2.

– Wiktor Krzymowski, kawaler z par. M.B. Zwycięskiej w Warszawie, oraz Marta Sara Miftadinow, panna z par. tut., zap. 1.

  1. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Krystynę Szymanowską, Emanuelę Busz. Wieczny odpoczynek…..
  2. Życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionych dni nowego tygodnia, a wszystkim rozpoczynającym czas urlopowy, bezpiecznego i udanego wypoczynku.