XXXIII Niedziela Zwykła

lis 13, 2021 | Ogłoszenia

 1. W dzisiejszą niedzielę, po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz pomocy dla Kościoła prześladowanego.
 2. Dziś zapraszamy na modlitewny wieczór uwielbienia, który rozpocznie się o godz. 19.00.
 3. W tym tygodniu Kościół będzie obchodził: we wtorek wspomnienie NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia., w środę wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, w czwartek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, w sobotę wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
 4. We wtorek kancelaria parafialna czynna będzie tylko po południu.
 5. W każdy czwartek zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30 do 17.30.
 6. Od piątku zapraszamy do naszego kina na projekcję filmu zatatuowanego „Nędzarz i Madame”. Jest to film przedstawiający życie św. Brata Alberta Chmielowskiego. Seanse będą odbywały się o godz. 20.00.
 7. W sobotę (20 listopada) w naszej katedrze odbędzie się uroczyste zakończenie Synodu Młodych naszej diecezji. Młode osoby, które chciałyby wziąć udział w tym wydarzeniu wspólnie z naszą młodzieżą parafialną, prosimy o zgłaszanie się w zakrystii do ks. Samuela dziś po każdej Mszy św.
 8. Przyszła niedziela obchodzoną będzie jako uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to ostania niedziela roku liturgicznego. W tym dniu po Mszach św., zbierane będą ofiary do puszek na potrzeby naszego seminarium.
 9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11 będzie miał miejsce obrzęd przyjęcia kandydata do grona ministrantów. Zachęcamy do udziału w tej uroczystości.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
 11. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp.: Mariana Wiśniewskiego, Jana Ryciuka Wieczny odpoczynek…
 12. Życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionych dni nowego tygodnia.