II Niedziela Zwykła

sty 15, 2022 | Ogłoszenia

  1. We wtorek rozpoczyna się Tydzień modlitwy o jedność chrześcijan, obchodzony pod hasłem: „Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać mu pokłon”.
  2. We czwartek (20 stycznia) przypada 4 r. ingresu biskupa Romualda Kamińskiego, pasterza naszej diecezji. W swoich modlitwach pamiętajmy o naszym biskupie.
  3. W najbliższą sobotę (22 stycznia) od godz. 9 młodzież przygotowująca się do bierzmowania będzie miała indywidualne spotkania w kancelarii parafialnej. Szczegółowy harmonogram spotkań umieszczony jest na facebooku.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert kolędowy, który rozpocznie się o godz. 19.00
  5. W tym tygodniu plan kolędy przedstawia się następująco:

Poniedziałek 17.01            od godz. 18.30        

Polna i zgłoszenia dodatkowe

Sobota 22.01           o godz. 19.00          

Msza św. w intencji mieszkańców ulic: Polnej, Jagodowej, Zielonej, Wierzbowej, Torfowej, Wyspiańskiego, Skorupki, Nowej, Grzybowej, Spacerowej, Baryłki, Łomżyńskiej, Partyzantów, Łukasińskiego, Stalowej, Sejmowej, Staszica i Niecałej, Krótkiej, Szosowej, Osiedla Drogowców, Grudzińskiego

Od jutra rozpoczyna się czas kolędy dodatkowej. Księża będą dzwonić do osób które zgłosiły się na termin dodatkowy wizyty duszpasterskiej, aby uzgodnić datę odwiedzin.

  1. W tym tygodniu Kościół obchodzi: w poniedziałek wspomnienie św. Antoniego, opata, w środę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa, w piątek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego oraz Tygodnika Idziemy.
  3. Życzymy miłej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.