III Niedziela Zwykła

sty 22, 2022 | Ogłoszenia

  1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na koncert kolędowy, który rozpocznie się o godz. 19.00.
  2. W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską w domach na zaproszenia. W sobotę o godz. 19.00 będzie jeszcze sprawowana ostatnia Msza św. w intencji mieszkańców ulic: Sosabowskiego, Kolejowej, Traugutta, Małego Księcia, Maczka, Lema, Przejazd, Dąbka, Kutrzeby, Szaserów, Norwida, Magnoliowej, Czynu Społecznego, Bagno, Dzikiej, Olsztyńskiej, Kieleckiej, Bydgoskiej, Poznańskiej, Grunwaldzkiej, Sandomierskiej, Bema, Koszalińskiej, Szczecińskiej, Magnuszewskiej, Zamojskiej, Zelwerowicza, Wilsona, Helskiej oraz Płockiej.

Bardzo serdecznie dziękujemy drodzy parafianie za zaproszenia z wizytą kolędową do waszych domów oraz uczestnictwo we Mszach kolędowych. Składamy serdeczne podziękowania za złożone ofiary na rzecz naszej parafii.

  1. W tym tygodniu Kościół obchodzi: w poniedziałek wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, we wtorek święto Nawrócenia św. Pawła, w środę wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, w piątek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
  2. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo misyjne. Podczas tego nabożeństwa będziemy modlić się w intencji misji i misjonarzy, oraz w papieskiej intencji misyjnej na miesiąc styczeń. Nabożeństwa misyjne będą sprawowane zawsze w ostatnią sobotę miesiąca po Mszy porannej. W sposób szczególny zapraszamy na to nabożeństwo Kółka Różańcowe naszej parafii, które podjęły modlitewną intencję misyjną.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego oraz Tygodnika Idziemy.
  4. Zapowiedzi:

Daniel Paweł Aleksandrowicz, kawaler z par. NMP Matki Kościoła w Otrębusach oraz Emilia Maria Wanat, panna z par. tut., zap. 1.

  1. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zenona Kowalczyka. Wieczny odpoczynek…
  2. Życzymy miłej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.