IV Niedziela Zwykła

sty 29, 2022 | Ogłoszenia

  1. W środę (2 lutego) święto Ofiarowania Pańskiego, w polskiej tradycji nazywane MB Gromnicznej. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i 18.00. W tym dniu obchodzony jest również Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary zebrane na tace będą zaś przeznaczone na wsparcie dla zakonów klauzurowych. Tego dnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  2. W tym tygodniu Kościół obchodzi: w poniedziałek wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera, w sobotę wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
  3. W piątek pierwszy miesiąca Msza św. o Sercu Pana Jezusa o godz. 7.00. Nabożeństwa pierwszopiątkowe po Mszy porannej oraz wieczornej o 18.00. Po wieczornym nabożeństwie możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Spowiedź pierwszopiątkowa rano od godz. 6.45 i wieczorem od godz. 17.30.
  4. W sobotę pierwszą miesiąca Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00, po niej nabożeństwo pierwszosobotnie, a następnie spotkanie dla wspólnot różańcowych naszej parafii. Taca zbierana podczas Mszy o godz. 7.00 będzie przeznaczona na zakup relikwiarium dla naszej świątyni.
  5. 6 lutego odbędzie się kolejna już akcja honorowego oddawania krwi. Krew będzie można oddać w Zespole Szkół Ponadpodstawowych przy ul. Paderewskiego w Sulejówku.
  6. Prywatny Dom Opieki „Senior w Domu”, mieszczący się w Sulejówku przy ulicy 3 Maja 7 pragnie zaoferować swoją pomoc i opiekę nad osobami, które z racji wieku lub choroby nie mogą samodzielnie funkcjonować w środowisku domowym i potrzebują stałej i kompleksowej opieki. Dom opieki zapewnia zarówno pobyty stałe, jak również terminowe oraz dzienne. Ulotki z telefonem kontaktowym wyłożone są na stoliku obok prasy katolickiej.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego oraz Tygodnika Idziemy.
  8. Zapowiedzi:

– Daniel Paweł Aleksandrowicz, kawaler z par. NMP Matki Kościoła w Otrębusach oraz Emilia Maria Wanat, panna z par. tut., zap. 2.

  1. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Barbarę Dana. Wieczny odpoczynek…
  2. Życzymy miłej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.