III Niedziela Wielkiego Postu

mar 19, 2022 | Ogłoszenia

1. Rozpoczęte dziś rekolekcje wielkopostne potrwają do środy włącznie. Plan rekolekcji zamieszczony jest w zakładce Aktualności
  2. Spowiedź rekolekcyjna we wtorek i środę podczas Mszy św.
  3. W czasie rekolekcji kancelaria parafialna będzie nieczynna. W sprawach pilnych (wizyta u chorego, pogrzeb) prosimy o bezpośredni kontakt z kapłanem w kościele.
  4. W piątek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 17.00 i 18.00. O godzinie 17.00 w łączności z papieżem Franciszkiem będziemy sprawowali Msze św. w intencji o pokój a Ukrainie, po niej zgodnie z decyzja papieża i Episkopatu Polski odmówimy Akt Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi Rosji i Ukrainy. Natomiast podczas Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się obrzęd Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W najbliższy piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.30 i 19.00. Dzieci zapraszamy na godz. 16.30. Z racji uroczystości w tym dniu post nie obowiązuje.
  5. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00, nabożeństwo misyjne.
  6. W niedzielę 27 marca o godz. 14.00 w kościele w Halinowie będzie sprawowana Msza św. w obrządku grekokatolickim. Ks. Proboszcz z Halinowa zaprasza zwłaszcza obywateli Ukrainy oraz wszystkich chętnych, którzy zechcą uczestniczyć w tej mszy św. Msze św. będą sprawowane co niedzielę.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego oraz Tygodnika Idziemy.
  8. Zapowiedzi :

Kamil Daniel Maliszewski, kawaler z par. tut., oraz Aneta Joanna Ładnowska, panna z par. Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim, zap. 2.

1. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Adama Grzybowskiego oraz Leszka Jaroń. Wieczny odpoczynek….
  2. Życzymy miłej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.