IV Niedziela Wielkiego Postu

mar 27, 2022 | Ogłoszenia

  1. We wtorek kancelaria parafialna będzie czynna tylko rano.
  2. W piątek pierwszy miesiąca o godz. 7.00 Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe. Spowiedź rano od 6.45 i popołudniu od 16.30. O godz. 19 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość indywidualnej adoracji do godz. 20.00.
  3. W sobotę Msza św. w intencji wspólnot różańcowych o godz. 7, a następnie nabożeństwo pierwszosobotnie oraz krótkie spotkanie Żywego Różańca i Różańca Rodzinnego.
  4. Za tydzień po mszach świętych ministranci będą rozprowadzać przed kościołem palmy oraz paschaliki (świece, które będzie można wykorzystać podczas Wigilii Paschalnej w Wielką Sobotę).
  5. W dniu dzisiejszym o godz. 14.00 w kościele w Halinowie będzie sprawowana Msza św. w obrządku grekokatolickim. Ks. Proboszcz z Halinowa zaprasza zwłaszcza obywateli Ukrainy oraz wszystkich chętnych, którzy zechcą uczestniczyć w tej mszy św. Msze św. będą sprawowane co niedzielę.
  6. Do Wielkiego Tygodnia w naszym kościele będą sprawowane nabożeństwa w intencji pokoju w Ukrainie. Ich plan przedstawia się następująco:

poniedziałki, wtorki, środy oraz soboty, o godz. 17.00 modlitwa różańcowa (prowadzą Koła ŻR), o godz. 18.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30

czwartki o godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą różańcową prowadzoną przez członków ŻR, o godz. 18.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

piątki o godz. 18.30 Droga Krzyżowa w intencji pokoju w Ukrainie, a po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego oraz Tygodnika Idziemy.

Życzymy miłej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.