V Niedziela Wielkiego Postu

kwi 2, 2022 | Ogłoszenia

 1. Dzisiaj po każdej Mszy św. ministranci rozprowadzają palmy oraz paschaliki (specjalne świece, które użyjemy podczas Wigilii Paschalnej w Wielką Sobotę). Zebrane przez ministrantów środki zostaną przeznaczone na zakup materiałów potrzebnych do remontu nowej sali ministranckiej.
 2. Nabożeństwa o pokój na Ukrainie jak w zeszłym tygodniu (z wyjątkiem piątku):
  – poniedziałek, wtorek, środa oraz sobota: o godz. 17.00 modlitwa różańcowa (prowadzą Koła ŻR), o godz. 18.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30

   czwartek o godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą różańcową prowadzoną przez członków ŻR, o godz. 18.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

 3. W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej o godz. 17.00 dla dzieci i 18.30 droga krzyżowa ulicami miasta, na którą bardzo serdecznie zapraszamy. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 17.30 i 18.00.
 4. Za tydzień niedziela palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy świętej, natomiast uroczysta procesja z palmami podczas Mszy o godz. 11. Po niej konkurs palm.
 5. W przyszłą niedzielę będzie można nabyć wielkanocne świece Caritas. Ofiary złożone przy zakupie świec będą przeznaczone na pomoc dla polskiej parafii MB Różańcowej w Szaróweczce na Ukrainie. Natomiast ministranci przed mszami będą rozprowadzać palmy oraz paschaliki.
 6. W przyszłą niedzielę zapraszamy na modlitewny wieczór uwielbienia o godz. 19.00.
 7. Spotkanie asysty liturgicznej oraz wszystkich osób zaangażowanych w procesję rezurekcyjną odbędzie się w Wielki Wtorek (12 kwietnia) o godz. 18:30.
 8. W Wielkim Tygodniu planujemy całonocną adorację Najświętszego Sakramentu w nocy z Wielkiego Czwartku na Wielki Piątek i z Wielkiego Piątku na Wielką Sobotę. Osoby, które chciałyby podjąć się godzinnego dyżuru adoracyjnego, proszone są o kontakt z ks. Samuelem.
 9. Zachęcamy do czytania parsy katolickiej. Tygodnika Gość Niedzielny oraz Idziemy.
 10. Zapowiedzi:

– Daniel Miłosz, kawaler oraz Justyna Sadowska, panna oboje z par. tut. zap. 1.

Robert Arkadiusz Woźniak, kawaler. Z par. tut. oraz Martyna Zapał, panna z par. św. Andrzeja Boboli w Warszawie zap. 1.

 1. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Helenę Zaperty. Wieczny odpoczynek…
 2. Życzymy miłej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.