IV Niedziela Wielkiego Postu

mar 13, 2021 | Ogłoszenia

1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na modlitewny wieczór uwielbienia, który rozpocznie się o godz. 19.00.
  2. Przed kościołem, po Mszy św., można nabyć książkę o św. Józefie, wydaną specjalnie na Rok jemu poświęcony. Książka w sposób przystępny przybliża nam, co o św. Józefie mówi nam Nowy Testament oraz Tradycja Kościoła. Zapoznamy się również z nauczaniem papieży. W książce zamieszczone są liczne modlitwy, oraz quiz wiedzy o św. Józefie. Publikacja wydana jest dużym drukiem. Wartość książki wynosi 5 zł. Ofiary uzyskane ze sprzedaży, będzie przeznaczony na pomoc misjonarkom świeckim z naszej diecezji pracujących w Peru.
  3. W przyszłą niedzielę, będzie można nabyć wielkanocne świece Caritas. Ofiary złożone przy zakupie świec będą przekazane jako wsparcie dla księdza naszej diecezji pracującego na Białorusi.
  4. W piątek uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msze św. o godz. 7.00, 17.00 i 18.00. Z racji uroczystości post w tym dniu nie obowiązuje.
  5. W dniach 19-25 marca, będziemy obchodzić Tydzień Modlitw o Ochronę Życia. W tych dniach po Mszy św. o godz. 7.00 będzie odprawiane specjalne nabożeństwo.
  6. W tym tygodniu odbędą się spotkania katechetyczne dla dzieci pierwszokomunijnych oraz rodziców:

16 marca (wtorek) klasa III d, Sz. P. nr. III.

18 marca (czwartek) klasa III e, Sz. P. nr. III.

Spotkanie jest obowiązkowe i rozpocznie się o godz. 18.30.

1. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej; Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
  2. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Tadeusza Kielaka, Leszka Wasiukiewicza, Zofię Anczarek, Artura Orzechowskiego, Wiesławę Skowron, Wiesława Szubę. Wieczny odpoczynek…

Życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionych dni nowego tygodnia.