Niedziela Miłosierdzia Bożego

kwi 23, 2022 | Ogłoszenia

  1. Zapraszamy dziś na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00. Osoby które dziś uczestniczyć będą w nabożeństwie mogą uzyskać odpust zupełny.
  2. Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego, rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Przez cały tydzień zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.30.
  3. W tym tygodniu Kościół obchodzi: poniedziałek święto św. Marka Ewangelisty, wtorek uroczystość św. Wojciecha bpa i męczennika, patrona Polski, piątek święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
  4. Uczniów klas 8 szkoły podstawowej (i starszych), którzy chcą i są gotowi rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w kościele w dniu dzisiejszym o godz. 19.
  5. Są jeszcze wolne intencje mszalne na najbliższy tydzień; w poniedziałek o godz. 18.00, oraz środa, czwartek i piątek o godz. 7.00.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc maj, poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30.
  7. Zachęcamy do czytania parsy katolickiej. Tygodnika Gość Niedzielny oraz Idziemy.
  8. Zapowiedzi:

Tom Bosco, kawaler z par. św. Jana XXIII w Olne (Belgia) oraz Emilia Maria Sakowicz panna z par. tut. zap. 2.

  1. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jerzego Więch. Wieczny odpoczynek…
  2. Życzymy miłej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.