Niedziela Zesłania Ducha Świętego

cze 4, 2022 | Ogłoszenia

 1. Dziś po Mszy o godz. 12:30 z racji pierwszej niedzieli miesiąca nabożeństwo oraz procesja eucharystyczna wokół kościoła.
 2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych codziennie na godz. 17:30.
 3. Jeszcze tylko dziś w zakrystii można nabywać książki s. Nulli o cudownym uzdrowieniu przez wstawiennictwo bł. Prymasa Wyszyńskiego, natomiast za ławkami wyłożone są do wzięcia obrazki z modlitwą do bł. kard. Wyszyńskiego.
 4. Dziś o godz. 19 odbędzie się spotkanie dla starszej grupy kandydatów do bierzmowania (uczniowie liceów i techników).
 5. W najbliższą sobotę o godz. 10 i 12 dzieci klas IV Szkół Podstawowych naszej parafii będą obchodziły rocznicę I Komunii Św. Spotkanie organizacyjne dla rodziców w środę o godz. 18.45.
 6. Potrzebujemy trzech pań do niesienia figury Matki Bożej Fatimskiej podczas procesji Bożego Ciała oraz 10 panów do niesienia chorągwi. Aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania w dniu procesji, prosimy o wielkoduszne zgłaszanie się do zakrystii parafian gotowych do pełnienia takiej posługi.
 7. Dziś gościmy w naszej parafii s. Katarzynę Antolak z Szensztackiego Instytutu Sióstr Maryi, która po Mszy św. opowie o Apostolacie Pielgrzymującej Matki z Szensztatu
 8. W przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy.
 9. Za tydzień zapraszamy na modlitewny wieczór uwielbienia o godz. 19.00.
 10. W następny poniedziałek, 13 czerwca, zapraszamy na drugie nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 18. Prosimy o zabranie ze sobą świec na procesję.
 11. Prosimy o przynoszenie do zakrystii płatków kwiatów na procesję Bożego Ciała.
 12. W tym tygodniu Kościół obchodzi: w poniedziałek uroczystość NMP Matki Kościoła, w środę wspomnienie św. Jadwigi Królowej, w czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego kapłana, w sobotę wspomnienie św. Barnaby, Apostoła.
 13. Zachęcamy do czytania parsy katolickiej. Tygodnika Gość Niedzielny oraz Idziemy.
 14. Zapowiedzi: Kacper Krzysztof Sakowicz, kawaler z par. tut. oraz Justyna Kurlak panna z par. Nawrócenia św. Pawła w Lublinie zap. 2.

Bartłomiej Kuik, kawaler z par. św. Jakuba Ap. w Warszawie oraz Partycja Matejczyk, panna z par. tut. zap. 1.

 1. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Ryszarda Netzla oraz Eligiusza Książka Wieczny odpoczynek…
 2. Życzymy miłej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.