XI Niedziela Zwykła – Odpust św. Antoniego patrona kościoła

cze 13, 2021 | Ogłoszenia

  1. W dniu dzisiejszym obchodzimy odpust ku czci św. Antoniego – patrona naszego kościoła. Suma odpustowa o godz. 12.30. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do św. Antoniego i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Bardzo prosimy panów z Totu Tuus, ministrantów i bielanki o udział w procesji. Dziś swoje imieniny obchodzi Ks. Proboszcz, któremu życzymy wielu łask Bożych, zdrowia i opieki MB w jego dalszej posłudze kapłańskiej.
  2. Ofiary składane w dniu dzisiejszym na tacę są przeznaczone na spłatę kolejnej raty z WFOŚiGW, na termomodernizację domu parafialnego.
  3. Dziś wieczorem zapraszamy na modlitewny wieczór uwielbienia, który rozpocznie się o godz. 19.00.
  4. W poniedziałek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, w czwartek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
  5. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  6. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 11.00 będzie miał miejsce obrzęd ustanowienia i błogosławieństwa nowych bielanek naszej parafii.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
  8. Zapowiedzi:

– Cezary Ryszard Taciak, kawaler z par. tut., oraz Justyna Moczydłowska, panna z par. św. Jana Chrzciciela w Pniewniku, zap. 2.

– Tomasz Adamczewski, kawaler z par. św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie, oraz Maja Klaudia Kowalczyk, panna z par. tut, zap. 2.

– Kamil Grzegorz Winnik, kawaler z par. tut., oraz Anna Gryz, panna z par. św. Anny w Jakubowie, zap. 2.

– Mateusz Niemierka, kawaler z par. tut., oraz Weronika Winiarek, panna z par. św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie, zap. 2.

– Paweł Niemotko, kawaler, oraz Lidia Barbara Orzechowska, panna, oboje z par. tut., zap. 1.

– Kamil Krulikowski, kawaler z par. Maryi Matki Kościoła w Sulejówku, oraz Julia Zuzanna Merchel, panna z par. tut., zap.1.

  1. W tym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Ryszarda Żmijewskiego. Wieczny odpoczynek…

Życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionych dni nowego tygodnia.