X Niedziela Zwykła

cze 5, 2021 | Ogłoszenia

 1. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
 2. We wtorek wspomnienie św. Jadwigi Królowej, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7.00, 17.00 i 18.00. O 17.30 nabożeństwo czerwcowe z publicznym odmówieniem aktu wynagrodzenia „O Jezu najsłodszy, któremu za miłość”. Wierni uczestniczący w publicznym odmówieniu tego aktu mogą uzyskać odpust zupełny. Z racji uroczystości post nie obowiązuje.
 4. W najbliższą sobotę Pierwsza Komunia Św. dzieci z Szkoły Specjalnej „Otwartych Serc”.
 5. W przyszłą niedzielę uroczystość odpustowa ku czci św. Antoniego – patrona naszej świątyni. Suma odpustowa o godz. 12.30. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do św. Antoniego i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Bardzo prosimy panów z Totu Tuus, ministrantów i bielanki o udział w procesji. Jest to także dzień imienin Ks. Proboszcza. Msza św. w jego int. będzie odprawiona o godz. 9.30.
 6. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na spłatę kolejnej raty z WFOŚiGW, na termomodernizację domu parafialnego.
 7. Za tydzień zapraszamy na modlitewny wieczór uwielbienia, który rozpocznie się o godz. 19.00.
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
 9. Zapowiedzi:

– Tomasz Maciej Borucki, kawaler z par. tut., oraz Katarzyna Kurzawska, panna z par. Św. Apostołów Jana i Pawła w Warszawie, zap. 2.

– Cezary Ryszard Taciak, kawaler z par. tut., oraz Justyna Moczydłowska, panna z par. św. Jana Chrzciciela w Pniewniku, zap. 1.

– Tomasz Adamczewski, kawaler z par. św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie, oraz Maja Klaudia Kowalczyk, panna z par. tut, zap. 1.

– Kamil Grzegorz Winnik, kawaler z par. tut., oraz Anna Gryz, panna z par. św. Anny w Jakubowie, zap. 1.

– Mateusz Niemierka, kawaler z par. tut., oraz Weronika Winiarek, panna z par. św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie, zap. 1.

 1. W tym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Wiesława Smoderka. Wieczny odpoczynek…
 2. Życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionych dni nowego tygodnia.