XIX Niedziela Zwykła

sie 11, 2020 | Ogłoszenia

  1. W dniu dzisiejszym uroczysta suma odpustowa o godz. 12.30. Po niej nabożeństwo i procesja eucharystyczna. Zapraszamy Służbę Liturgiczną i Bielanki do udziału w procesji.
  2. Dziś o godz. 19.00, zapraszamy na modlitewny wieczór uwielbienia.
  3. Jutro święto św. Wawrzyńca, diakona, we wtorek wspomnienie św. Klary, dziewicy, w piątek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika.
  4. W sobotę 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. Msze święte według niedzielnego porządku. Tradycyjnie będziemy święcić kwiaty i zioła. W tym dniu będziemy również wspominać uroczyście 100 lecie Bitwy Warszawskiej.
  5. 15 sierpnia Grupa Rowerowa Wojciecha Kisiela zaprasza po raz siedemnasty do Ossowa na uroczystości zawiązane z Bitwą Warszawską. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
  7. Zapowiedzi:

– Łukasz Michał Sadoch, kawaler z par. N.M.P. Matki Kościoła w Sulejówku, oraz Karolina Katarzyna Uchmańska, panna z par. tut., zap. 2.

– Michał Gelbrecht, kawaler z par. Niepokalanego Serca N.M.P. w Łochowie, oraz Katarzyna Kujawa, panna z par. tut., zap. 2.

– Łukasz Stefan Woźnica, kawaler z par. tut., oraz Justyna Zawistowska, panna z par. Św. Trójcy w Kobyłce, zap. 1.

  1. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Barbarę Maszerowską, Zdzisława Świeczaka, Krystynę Kowalską. Wieczny odpoczynek…..
  2. Życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionych dni nowego tygodnia, a wszystkim rozpoczynającym czas urlopowy, bezpiecznego i udanego wypoczynku.