XV Niedziela Zwykła

lip 9, 2022 | Ogłoszenia

 1. W najbliższą środę (13 lipca) po Mszy wieczornej zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Prosimy o zabranie ze sobą świec na procesję.
 2. Powracamy do czwartkowych adoracji Najświętszego Sakramentu. W najbliższy czwartek adoracja od godz. 16.30.
 3. W przyszłą niedzielę (17 lipca) ministranci będą zbierać do puszek ofiary, które zostaną przeznaczone na dofinansowanie wakacyjnego wyjazdu młodzieży z naszej parafii do Zakopanego.
 4. Można jeszcze zarezerwować msze święte gregoriańskie na październik i grudzień 2023 roku. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
 5. Od poniedziałku 18 lipca będzie można zamawiać w kancelarii w godzinach jej otwarcia Msze święte na rok 2023.
 6. Poszukujemy osób do pomocy w sprzątaniu i pracach porządkowych w kościele w piątki. Zakres i częstotliwość zaangażowania do indywidualnego ustalenia. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii.
 7. W tym tygodniu Kościół obchodzi: w poniedziałek święto św. Benedykta, opata – patrona Europy, we wtorek wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, w środę wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w piątek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła, w sobotę wspomnienie NMP z Góry Karmel.
 8. Zachęcamy do czytania parsy katolickiej. Tygodnika Gość Niedzielny oraz Idziemy.
 9. Zapowiedzi:

– Piotr Rafał Rybak, kawaler z par. MB Różańcowej w Piasecznie oraz Marlena Kowalczyk, panna z par. tut., zap. 2.

– Łukasz Dawid Kobus, kawaler z par. Maryi Matki Kościoła w Sulejówku oraz Aneta Rozalia Mazurek, panna z par. tut., zap. 2.

– Jakub Konrad Bieliński, kawaler z par. tut. oraz Sylwia Nigierewcz, panna z par. św. Karola Boromeusza w Białymstoku, zap. 2.

– Andrzeja Małysz, kawaler z par. tut. oraz Kinga Kryńska, panna z par. Maryi Matki Kościoła w Sulejówku, zap. 1.

– Paweł Wikieł, kawaler z par. tut. oraz Karolina Kalinowska, panna z par. św. Wincentego Palottiego w Warszawie, zap. 1.

 1. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mariana Kulmińskiego, Wandę Mleczko, Jana Fedurek. Wieczny odpoczynek…
 2. Życzymy miłej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.