XIV Niedziela Zwykła

lip 2, 2022 | Ogłoszenia

  1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo i procesja wokół kościoła. Zapraszamy szczególnie asystę kościelną, ministrantów i bielanki.
  2. Przypominamy, że w wakacje Msze św. są sprawowane o godz. 7.00 i 18.00. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku tylko w godzinach porannych od 8.30 do 9.30.
  3. Powracamy do czwartkowych adoracji Najświętszego Sakramentu. W najbliższy czwartek adoracja od godz. 16.00.
  4. W tym tygodniu Kościół obchodzi: w środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, w piątek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
  5. Zachęcamy do czytania parsy katolickiej. Tygodnika Gość Niedzielny oraz Idziemy.
  6. Zapowiedzi:

– Arkadiusz Stokowski, kawaler z par. św. Anny w Różanie oraz Kinga Mistewicz, panna z par. tut., zap. 2.

– Piotr Adam Zawadzki, kawaler z par. św. Andrzeja Ap. w Warszawie oraz Katarzyna Laskowiecka panna z par. tut., zap. 2.

– Damian Kowalczyk, kawaler oraz Patrycja Mielcarz, panna oboje z par. tut., zap. 2.

– Dawid Mariann Kuc, stanu wolnego z par. tut. oraz Karolina Maria janowska, stanu wolnego z par. św. Wojciecha w Borui Kościelnej, zap. 2.

– Bartłomiej Bemowski, kawaler z par. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce oraz Magdalena Ewa Prokopowicz, panna z par. tut., zap. 2.

– Piotr Rafał Rybak, kawaler z par. MB Różańcowej w Piasecznie oraz Marlena Kowalczyk, panna z par. tut., zap. 1.

– Łukasz Dawid Kobus, kawaler z par. Maryi Matki Kościoła w Sulejówku oraz Aneta Rozalia Mazurek, panna z par. tut., zap. 1.

– Jakub Konrad Bieliński, kawaler z par. tut. oraz Sylwia Nigierewcz, panna z par. św. Karola Boromeusza w Białymstoku, zap. 1.

  1. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mariannę Sulich. Wieczny odpoczynek…

Życzymy miłej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.