XVII Niedziela Zwykła

lip 25, 2020 | Ogłoszenia

  1. Przypominamy, że Msze św. w dni powszednie, w lipcu i sierpniu sprawowane są o godz. 7.00 i 18.00. Kancelaria parafialna czynna tylko rano w godz. 8.30-9.30.
  2. W środę wspomnienie św. Marty, w piątek wspomnienie św. Ignacego Loyoli, prezbitera, w sobotę wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
  3. W sobotę 1 sierpnia, przypada 76. r. wybuchu Powstania Warszawskiego. W swoich modlitwach pamiętajmy o tych, którzy zginęli w czasie powstania. Jest to także pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00, nabożeństwo pierwszosobotnie.
  4. W przyszłą niedzielę osoby, będące w stanie łaski uświęcającej, mogą uzyskać tzw. odpust „Porcjunkuli”. Trzeba w tym dniu w kościele parafialnym odmówić pobożnie modlitwy „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”.
  5. W przyszłą niedzielę, po Mszach św. poświęcenie pojazdów z racji patronalnego dnia kierowców i podróżujących – św. Krzysztofa.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
  7. Zapowiedzi:

– Bartosz Paweł Budek, kawaler z par. tut., oraz Urszula Krasowska, panna z par. M.B. Różańcowej w Łysowie, zap. 2.

 

  1. Życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionych dni nowego tygodnia, a wszystkim rozpoczynającym czas urlopowy, bezpiecznego i udanego wypoczynku.