XVIII Niedziela Zwykła

lip 30, 2022 | Ogłoszenia

  1. Jutro 78 r. wybuchu Powstania Warszawskiego. O godz. 17.00 pod pomnikiem AK zostanie odprawiona Msza św. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału w uroczystości.
  2. We wtorek możemy uzyskać odpust zupełny, zwany „Porcjunkuli”, nawiedzając katedrę, konkatedrę, bazylikę mniejszą lub kościół parafialny, i pobożnie odmawiając Ojcze nasz i Wierzę w Boga
  3. W piątek pierwszy miesiąca Masza św. o Sercu Pana Jezusa o godz. 7.00 i 18.00. Po Mszy porannej wystawienie Najśw. Sakramentu i nabożeństwo. Po Mszy wieczornej, wystawienie Najśw. Sakramentu i możliwość adoracji indywidualnej do godz. 20.00. Spowiedź rano od godz. 6.40 i po południu od godz. 17.30.
  4. W sobotę pierwszą miesiąca Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00, po niej nabożeństwo pierwszosobotnie.
  5. W przyszłą niedzielę odpust parafialny z racji święta Przemienienia Pańskiego. Suma odpustowa o godz. 12.00, po niej nabożeństwo i procesja eucharystyczna. Służbę liturgiczną, ministrantów i bielanki prosimy o udział w procesji.
  6. W tym tygodniu Kościół obchodzi: w poniedziałek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła, w czwartek, wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera.
  7. Stowarzyszenie „Lepszy Sulejówek” zaprasza serdecznie do wsparcia nowoutworzonej, lokalnej jadłodzielni, znajdującej się na tyłach Przychodni przy ul. Armii Krajowej 21. Zamiast wyrzucać żywność możemy się nią podzielić z potrzebującymi dzięki inicjatywie nowopowstałej jadłodzielni.
  8. Bractwo Pielgrzymów Rowerowych parafian z Sulejówka i Sulejówka-Miłosny zaprasza na 5 Pielgrzymkę Rowerową na Jasną Górę w dniach 10-15 sierpnia. Informacje i telefony kontaktowe do organizatorów zamieszczone są na plakacie w gablocie przed kościołem.
  9. Zachęcamy do czytania parsy katolickiej. Tygodnika Gość Niedzielny oraz Idziemy.
  10. Życzymy miłej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.