XXXI Niedziela Zwykła

paź 30, 2021 | Ogłoszenia

 1. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 9.30, 12.00 i 18.00. O godz. 12.00 pierwsza Msza św. listopadowa za zmarłych na cmentarzu, po niej modlitwa w int. zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych i procesja modlitewna za zmarłych.
 2. We wtorek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i 18.00. O godz. 10.00 druga Msza św. listopadowa za zmarłych, po niej nabożeństwo w int. zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.
 3. W dniach od 1 do 8 listopada udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy w poszczególne dni pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się choćby tylko w myśli za zmarłych; odpust ten możemy ofiarować jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące. Dodatkowo taki sam odpust możemy uzyskać 2 listopada nawiedzając kościół lub kaplicę i odmawiając modlitwy „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”. Każdego z tych dni, możemy ofiarować jeden odpust za jednego zmarłego.
 4. W dniu dzisiejszym, młodzież Oazowa naszej parafii będzie sprzedawała znicze. Dochód ze sprzedaży, pozwoli na utworzenie funduszu, dzięki któremu młodzież będzie mogła wyjechać w przyszłym roku na rekolekcje oazowe.
 5. Dziś przed kościołem, po każdej Mszy św., przyjmujemy na wypominki roczne, gregoriankę listopadową oraz wypominki jednorazowe za zmarłych. W dzień Wszystkich Świętych, będziemy przyjmowali intencje za zmarłych również na cmentarzu parafialnym, w godz. od 9.00 do 11.45.
 6. We czwartek Kościół będzie obchodził wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.
 7. Od pierwszego czwartku listopada powracają comiesięczne adoracje Najświętszego Sakramentu.
 8. W piątek pierwszy miesiąca, spowiedź rano od godz. 6.40 i po południu od godz. 17.00. Msza wotywna o Sercu pana Jezusa o godz. 7.00 i 18.00. O godz. 18.30 adoracja Najświętszego sakramentu do godz. 20.00.
 9. W sobotę pierwszą miesiąca, Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00. i nabożeństwo pierwszosobotnie. Po nabożeństwie spotkanie dla członków Żywego Różańca.
 10. W sobotę 6 listopada o godz. 9.00 zapraszamy zainteresowanych na kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Spotkanie odbędzie się na plebani. Wejście od strony kancelarii parafialnej.
 11. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo eucharystyczne.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
 13. Zapowiedzi:

– Michał Jan Szczygieł, kawaler, oraz Katarzyna Kielczyk, stanu wolnego, oboje z par. tut., zap. 2.

 1. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp.: Marię Furmankiewicz, Henryka Ulejczyka. Wieczny odpoczynek…
 2. Życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionych dni nowego tygodnia.