XXX Niedziela Zwykła

paź 23, 2021 | Ogłoszenia

  1. Obchodzony dziś Światowy Dzień Misyjny, rozpoczyna Tydzień Misyjny. W tym tygodniu Kościół szczególnie modli się w intencji misji i misjonarzy.
  2. W dniu dzisiejszym oraz za tydzień, młodzież Oazowa naszej parafii będzie sprzedawała znicze. Dochód ze sprzedaży, pozwoli na utworzenie funduszu, dzięki któremu młodzież będzie mogła wyjechać w przyszłym roku na rekolekcje oazowe.
  3. W zakrystii można jeszcze nabyć misyjny kalendarz ścienny na przyszły rok.
  4. W najbliższym tygodniu, w poniedziałek i wtorek modlitwę różańcową, będą prowadziły dzieci komunijne klas III SP nr. 4. W wyznaczone dni, dzieci poszczególnych klas przychodzą na Mszę św. z poświęceniem różańca komunijnego o godz. 17.00, a po Eucharystii będą uczestniczyły w nabożeństwie różańcowym. Szczegółowa rozpiska zamieszczona jest na parafialnej stronie internetowej.
  5. We czwartek Kościół będzie obchodził święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  6. W kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki roczne, gregoriankę listopadową oraz wypominki jednorazowe za zmarłych. Bardzo prosimy, aby przynosić wypisane na kartkach imiona i nazwiska zmarłych, których będziemy polecać w modlitwie. W tym celu można pobrać specjalnie przygotowane karki wypominkowe, które wyłożone są na stoliku obok prasy katolickiej. Na wypominki będziemy przyjmować także:

– w sobotę na cmentarzu parafialnym, w godzinach od 9.00 do 15.00

– w przyszłą niedzielę przed kościołem, po każdej Mszy św.

– w dzień Wszystkich Świętych na cmentarzu parafialnym, w godz. od 9.00 do 12.00

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
  2. Zapowiedzi:

– Michał Jan Szczygieł, kawaler, oraz Katarzyna Kielczyk, stanu wolnego, oboje z par. tut., zap. 1.

Życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionych dni nowego tygodnia.