III Niedziela Wielkanocna

kwi 13, 2024 | Ogłoszenia

 1. Dziś na godz. 19 zapraszamy na modlitewny wieczór uwielbienia.
 2. Dziś w Warszawie odbędzie się Narodowy Marsz Życia. Rozpoczęcie przy katedrze warszawsko-praskiej ok. godz. 12. Gorąco zachęcamy do udziału w tym bardzo ważnym religijnie i społecznie wydarzeniu.
 3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu jutro od porannej Mszy Świętej do godz. 17:30 oraz w piątek po Mszy wieczornej do godz. 21:30.
 4. W ramach cyklu Rozmowy Wiary-Godne w najbliższy wtorek o godz. 19 zapraszamy do naszego kina Kurtyna na spotkanie z ks. profesorem Robertem Skrzypczakiem, znanym i cenionym kaznodzieją, wykładowcą i duszpasterzem akademickim. Tytuł tego spotkania brzmi: „Zagrożenia duchowe i materialne – co wpływa na chrześcijańską tożsamość?”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, należy odebrać darmową wejściówkę w kasie kina, aby mieć zapewnione miejsce siedzące. Wcześniej, na godz. 18 zapraszamy na Mszę Świętą, której przewodniczyć będzie i wygłosi homilię ks. profesor.
 5. W czwartek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 6. Osoby biorące udział w rekolekcjach 33-dniowych zapraszamy w sobotę na godz. 7 na Mszę św. oraz nabożeństwo wprowadzające w ostatnią część ćwiczeń.
 7. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościć siostrę Ludwikę, pallotynkę, która da świadectwo o swojej pracy misyjnej w Kamerunie. Po Mszach św., będzie zbierała ofiary do puszki na rzecz budowy szkoły w Kamerunie. Ten szczytny cel będzie można również wesprzeć nabywając pamiątki na mini-kiermaszu.
 8. Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy na katechezę za tydzień po Mszy o godz. 11.
 9. Za tydzień – jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca – na godz. 12:30 zapraszamy na Mszę Świętą z kazaniem katechizmowym. Tematem nauki będzie: BÓG JEST, KOCHA NAS I MA DLA NASZEGO ŻYCIA WSPANIAŁY PLAN.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, tygodników Idziemy i Gościa Niedzielnego
 11. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zofię Mrozik, Jadwigę Pieńkowską, Leokadię Szulawską, Teresę Urbańską. Wieczny odpoczynek…
 12. Życzymy dobrej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.