
-
- Witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Andrzeja Gieronia ze zgromadzenia Księży Misjonarzy św. Wincentego a Paulo, który będzie prowadził nasze parafialne rekolekcje wielkopostne
- Dokładny plan rekolekcji dostępny jest w gablocie i na naszej stronie internetowej. Msze od jutra do środy włącznie o godz. 7, 16.30, 18 i 19.30. W poniedziałek na Mszy św. o godz. 19.30 nauka stanowa dla mężczyzn, natomiast we wtorek o 19.30 dla kobiet. W środę o godz. 16.30 Msza z nauką dla chorych oraz z udzieleniem sakramentu namaszczenia. Spowiedź rekolekcyjna we wtorek i w środę, w poniedziałek spowiedzi nie będzie. W czasie rekolekcji (od poniedziałku do środy) wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15 i możliwość indywidualnej adoracji do godz. 16.30. Nauki dla młodzieży (zwłaszcza dla kandydatów do bierzmowania) od poniedziałku do środy o godz. 19. W czasie rekolekcji kancelaria parafialna będzie nieczynna.
- W dniu dzisiejszym zapraszamy na modlitewny wieczór uwielbienia, który rozpocznie się o godz. 19.
- Dziś po mszach świętych jest prowadzona przed kościołem zbiórka do puszek na rehabilitację i leczenie Maćka Antoszkiewicza, który cierpi m.in. na autyzm i upośledzenie umysłowe, w związku z czym wymaga kosztownej opieki i leczenia. Zachęcamy do wsparcia tego celu.
- Osoby biorące udział w rekolekcjach 33-dniowych zapraszamy w sobotę na godz. 7 na Mszę św. oraz nabożeństwo wprowadzające w kolejną część ćwiczeń.
- W sobotę o godz. 9 zapraszamy do sali pod kinem na kolejne spotkanie w ramach kursu biblijnego i lektorskiego.
- Poszukujemy osoby dyspozycyjnej, która mogłaby podjąć pracę w naszej parafii na stanowisku kościelnego. Osoby chętne proszone są o zgłaszanie się po Mszy św. do ks. Marcina.
- Program kolędy na najbliższy tydzień przedstawia się następująco:
16 MARCA (czwartek)
od godz. 16.00 – ul. Narutowicza nr. nieparzyste (2 księży – jeden od początku drugo od końca)
17 MARCA (piątek)
od godz. 19.00 – ul. Narutowicza 6/8 (1 ksiądz) oraz ul. Narutowicza 10 – dom nauczyciela (1 ksiądz)
18 MARCA (sobota)
od godz. 11.00 – ul. Narutowicza – nr. parzyste (2 księży – jeden od początku drugo od końca)
W gablocie przed kościołem oraz na stronie internetowej naszej parafii można zapoznać się z planem kolędy na przyszły tydzień podczas której odwiedzimy mieszkańców ulicy Konopnickiej.
- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej tygodników Gość Niedzielny oraz Idziemy
- Od soboty 25 marca rozpoczniemy dodatkową wizytę duszpasterską. Bardzo prosimy aby osoby, które pragną przyjąć księdza z wizytą w swoim domu zgłaszały się mailowo lub w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej do piątku, podając imię i nazwisko, adres i telefon kontaktowy.
- Zapowiedzi:
– Przemysław Kałużyński, kawaler z par. tut. oraz Anna Maria Wójcik, panna z par. św. Anny w Piasecznie, zap. 1.
– Filip Pytel, kawaler oraz Aleksandra Natalia Bober, panna oboje z par. tut., zap. 1.
- W tym tygodniu pożegnaliśmy śp.: Bartosza Pieńkowskiego. Wieczny odpoczynek…
- Życzymy miłej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.