V Niedziela Wielkanocy

maj 15, 2022 | Ogłoszenia

  1. Dziś zapraszamy na modlitewny wieczór uwielbienia o godz. 19.
  2. W czwartek (19 maja) o godz. 20 odbędzie się spotkanie organizacyjne ws. procesji w uroczystość Bożego Ciała. Tegoroczna procesja będzie przebiegać ulicami: ks. Skorupki, Armii Krajowej, Głowackiego, Świętochowskiego, Szekspira, Armii Krajowej i ks. Skorupki do kościoła. Na czwartkowe spotkanie zapraszamy wszystkie osoby, które do tej pory udostępniały teren bądź angażowały się w budowanie lub dekorowanie ołtarzy. Prosimy o obecność także liderów lub przedstawicieli każdej grupy parafialnej. Spotkanie odbędzie się na plebanii (wejście od strony parkingu).
  3. W najbliższą sobotę o godz. 10 i 12 pierwsza grupa dzieci naszej parafii, z szkoły Podstawowej nr. 3. przystąpi do I Komunii Świętej.
  4. Składamy serdeczne podziękowania zeszłorocznym dzieciom komunijnym i ich rodzicom za sfinansowanie renowacji dwóch świeczników z ołtarza MB Częstochowskiej, renowacja następnych dwóch lichtarzy będzie sfinansowana przez tegoroczne dzieci komunijne.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 19 odbędzie się spotkanie dla młodszej grupy kandydatów do bierzmowania, która rozpoczyna w tym roku swoje przygotowanie.
  6. Prosimy o przynoszenie do zakrystii płatków kwiatów na procesję Bożego Ciała.
  7. W tym tygodniu Kościół obchodzi: poniedziałek uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.
  8. Zachęcamy do czytania parsy katolickiej. Tygodnika Gość Niedzielny oraz Idziemy.

Życzymy miłej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.