V Niedziela Zwykła

lut 4, 2023 | Ogłoszenia

 1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca zapraszamy o godz. 17:30 na nieszpory z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
 2. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy dzieci komunijne klas III SP nr. 4. Podczas Mszy św. poświęcenie książeczek komunijnych a po Mszy katecheza. Natomiast po Mszy wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
 3. Zachęcamy do wysłuchania audycji o naszej parafii dziś o godz. 20 w Radiu Warszawa na 106.2 FM oraz w internecie na www.radiowarszawa.com.pl. Zapraszamy też do wspólnej modlitwy różańcowej na falach radia o godz. 21:30.
 4. We wtorek dzień imienin Pasterza Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego, pamiętajmy w tym dniu w modlitwie o naszym Biskupie.
 5. W sobotę wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu obchodzony jest także Światowy Dzień Chorego.
 6. W sobotę o godz. 19 w domu parafialnym (wejście od strony kancelarii) odbędzie się konferencja przedchrzcielna. Przypominamy, że jest ona obowiązkowa dla rodziców i chrzestnych, którzy pragną w najbliższym czasie ochrzcić swoje dziecko.
 7. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na rzecz chorych objętych opieką Caritas naszej Diecezji.
 8. W przyszłą niedzielę zapraszamy na modlitewny wieczór uwielbienia o godz. 19.
 9. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w adoracji Najświętszego Sakramentu w ubiegłym tygodniu w nocy z piątku na sobotę, a szczególnie tym, którzy zapisali się i przyszli na godzinny dyżur adoracyjny. Zachęcamy do wpisywania się na adorację na pierwszy piątek marca – lista wyłożona jest za ławkami; natomiast osoby, które chciałyby się zapisać na stałe dyżury adoracyjne zapraszamy do zakrystii. W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy świętej do godz. 21.
 10. W poniedziałek 20 lutego o godz. 18 rozpoczną się w naszej parafii specjalne rekolekcje 33-dniowe „Przez Maryję do Jezusa”. Osoby, które chciałyby w nich wziąć udział mogą nabyć w zakrystii niezbędne materiały rekolekcyjne – podręcznik oraz traktat św. Ludwika. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej: parafiamilosna.pl/rekolekcje33
 11. Program kolędy na najbliższy tydzień przedstawia się następująco:

6 LUTEGO (poniedziałek)

od godz. 16.00 –  ul. Wyzwolenia (od końca 1 ksiądz)

od godz. 18.30 –  ul. Grabińska (od końca 1 ksiądz)

7 LUTEGO (wtorek)

od godz. 16.00 –  ul. Sienkiewicza (2 księży, jeden od początku drugi od końca)

od godz. 18.30 –  ul. Bydgoska (od początku 1 ksiądz)

8 LUTEGO (środa)

od godz. 16.00 – ul. Głowackiego domy jednorodzinne (2  księży – jeden od początku drugi od końca)

od godz. 18.30 ul. Poznańska (od końca 1 ksiądz).

9 LUTEGO (czwartek)

od godz. 16.00 –  ul. Zamojska od początku i Zelwerowicza (1 ksiądz) oraz Wrocławska (od końca 1 ksiądz)

od godz. 18.30 – ul. Magnuszewska (od początku 1 ksiądz)

10 LUTEGO (piątek)

od godz. 16.00 ul. Opolska od początku, Grunwaldzka od początku i Sandomierska od końca (1 ksiądz), oraz ul. Koszalińska (od początku 1 ksiądz)

od godz. 18.30 ul. Cicha i Szczecińska (1 ksiądz)

11 LUTEGO (sobota)

od godz. 9.00 –  ul. Konopnickiej (3 księży – jeden od numeru 1 do 11, drugi od 13 do 38A, natomiast 3 od końca czyli od nr. 75 do 41)

W gablocie przed kościołem oraz na stronie internetowej naszej parafii możemy zapoznać się z  planem kolędy na przyszły tydzień. Bardzo prosimy o możliwość przywiezienia księży, którzy rozpoczynają kolędowanie od godz. 16.00 na poszczególne ulice. Osoby które mogą to uczynić prosimy, aby zgłosiły się po Mszy św. do zakrystii.

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Tygodnika Gość Niedzielny oraz Idziemy.
 2. Życzymy miłej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.