VI Niedziela Wielkanocy

maj 13, 2023 | Ogłoszenia

 1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na seminarium duchowne naszej diecezji.
 2. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych, natomiast o godz. 19.00 zapraszamy na modlitewny wieczór uwielbienia.
 3. Spotkanie ws. organizacji uroczystości Bożego Ciała odbędzie się jutro – w poniedziałek o godz. 19:30.
 4. We wtorek kancelaria parafialna czynna tylko po południu.
 5. We wtorek o godz. 19:30 w sali Oazy odbędzie spotkanie dla przedstawicieli wszystkich grup korzystających z sal pod kinem.
 6. W naszej parafii powstaje drugie męskie koło Żywego Różańca pw. św. Andrzeja Boboli, męczennika i patrona Polski. Okazją do jego zawiązania będą zbliżające się obchody uroczystości tego świętego przypadające w najbliższy wtorek, 16 maja. Zachęcamy mężczyzn do dołączenia do tej wspólnoty modlitewnej, w której głównym zadaniem członków jest odmawianie codziennie jednej dziesiątki różańca. Zgłosić się lub uzyskać więcej informacji można u ks. Samuela.
 7. W sobotę o godz. 9 zapraszamy do sali pod kinem na kolejne spotkanie w ramach kursu biblijnego i lektorskiego.
 8. Modlitwie wszystkich parafian polecamy dzieci klas trzecich szkół podstawowych, które przez trzy kolejne soboty, począwszy od najbliższej, będą przyjmowały pierwszą Komunię Świętą w naszym kościele.
 9. Jutro o godzinie 18.30 próba dzieci komunijnych klasy III a z Sz.P. nr. 4, natomiast we wtorek o godzinie 18.30 klasy III b z Sz.P. nr. 4.
 10. Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 11. W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie dla nowej grupy kandydatów do bierzmowania.
 12. W przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej, młodzież z diakonii misyjnej Ruchu Światło-Życie będzie zbierała ofiary na misje w Sierra Leone.
 13. Składamy serdeczne podziękowania osobom, które wielkodusznie zaangażowały się w prace remontowe w łazience przy salkach w domu parafialnym. W sposób szczególny pragniemy podziękować Marcinowi i Michałowi Pykałom wraz ze współpracownikami, p. Jerzemu Kapuście, p. Jackowi Grabowskiemu ze współpracownikami, oraz p. Artemiuszowi Żochowskiemu.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej tygodników Gość Niedzielny oraz Idziemy
 15. Zapowiedzi:

– Beniamin Daniel Lip, kawaler z par tut, oraz Patrycja Tobiasz, panna z par. MB. Częstochowskiej w Garwolinie, zap. 2.

– Artur Kaliciecki, kawaler, oraz Dominika Kaliciecka, panna, oboje z par. tut., zap. 2.

– Przemysław Laskowski, kawaler z par. tut., oraz Małgorzata Helena Nagórka, panna z par. Opatrzności Bożej w Warszawie-Wesołej, zap. 1.

– Robert Żórawski, stanu wolnego z par. Matki Łaski Bożej w Halinowie, oraz Karolina Anna Krupa, panna z par. tut., zap. 1.

 1. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp.: Kazimierę Krzywańską-Woińską, Danutę Puzio, Marka Laskowskiego. Wieczny odpoczynek….
 2. Życzymy dobrej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.