XIII Niedziela Zwykła

lip 1, 2023 | Ogłoszenia

 1. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy Świętej ministranci będą zbierać ofiary do puszek na dofinansowanie ich wyjazdu rekolekcyjno-wypoczynkowego do Zakopanego.

Natomiast na godz. 17:30 zapraszamy na nieszpory i procesję eucharystyczną wokół kościoła z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

 1. Przypominamy, że na czas wakacji zmianie uległ porządek pracy kancelarii. Kancelaria jest czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w godz. od 8:30 do 9:30. W środy kancelaria będzie nieczynna. W sprawach pilnych (wizyta u chorego, pogrzeb), można kontaktować się z księdzem po Mszach Świętych.
 2. Przypominamy, że w wakacje mszę święte w dni powszednie, sprawowane są rano o 7 i wieczorem tylko o godz. 18.
 3. W poniedziałek święto świętego Tomasza Apostoła.
 4. Z racji pierwszego czwartku miesiąca Msza św. o godz. 18 będzie sprawowana w intencji powołań kapłańskich i zakonnych, Komunia św. udzielana będzie pod dwiema postaciami.
 5. W piątek pierwszy miesiąca spowiedź rano od godz. 6.45 i po południu od godz. 17.30. W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św. będzie trwała przez całą noc aż do porannej Mszy św. w sobotę. Prosimy o zapisywanie się na nocny dyżur adoracyjny – lista wyłożona jest na stoliku za ławkami.
 6. Misjonarze Świętej Rodziny zapraszają na 312. Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy (5-14 sierpnia). Miło byłoby zorganizować grupę reprezentującą naszą parafię, która może być początkiem parafialnej grupy pielgrzymującej. Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału zapraszamy na spotkanie informacyjne które odbędzie się w niedzielę 9 lipca o godzinie 19 w naszym kościele.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej tygodników Gość Niedzielny oraz Idziemy.
 8. Zapowiedzi:

– Kamil Bielecki, kawaler z par. św. Anny w Długiej Kościelnej oraz Wiktoria Patrycja Studzińska, panna z par. tut. zap. 2.

 1. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp.: Romana Pazio, Wiesławę Podlaską i Mikołaja Falińskiego. Wieczny odpoczynek…
 2. Życzymy dobrej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.