- Dziś po każdej Mszy świętej zbierane będą ofiary do puszek na organizację MIVA Polska, która zakupuje środki transportu dla misjonarzy. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim darczyńcom.
- Dziś na godz. 19 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
- Jutro obchodzimy wspomnienie św. Maksymiliana Kolbego, męczennika. Natomiast wieczorna Msza święta w poniedziałek będzie sprawowana już z formularza wigilii uroczystości Wniebowzięcia Maryi.
- We wtorek obchodzić będziemy uroczystość Wniebowzięcia NMP, Matki Bożej Zwycięskiej, głównej patronki naszej diecezji. Msze święte sprawowane będą według porządku niedzielnego. Na zakończenie każdej Mszy obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. Z racji uroczystości kancelaria parafialna będzie nieczynna. Tego dnia obchodzimy także Święto Wojska Polskiego oraz 103. rocznicę Bitwy Warszawskiej zwanej Cudem nad Wisłą. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi państwowej.
- Biskup Romuald zadecydował, że w tym roku 15 sierpnia będzie dniem modlitewnej solidarności z poszkodowanymi podczas powodzi w Słowenii. Natomiast w przyszłą niedzielę po mszach będą zbierane ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych podczas kataklizmu.
- Zapraszamy dzieci i rodziny do włączenia się w Krucjatę Różańcową w intencji naszej Ojczyzny, która potrwa od 15 sierpnia do 25 grudnia. Chodzi o codzienne odmawianie indywidualnie lub w rodzinach jednej dziesiątki różańca za Polskę. Uroczysta inauguracja tej modlitwy rozpocznie się w Niepokalanowie 15 sierpnia podczas Mszy o godz. 11:30. Szczegóły na plakacie przed kościołem oraz w intrenecie na www.krucjataniepokalanow.pl
- W czwartek obchodzimy wspomnienie św. Jacka, prezbitera, po porannej i wieczornej Mszy świętej będzie możliwość ucałowania jego relikwii.
- Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17-18 oraz w piątek po wieczornej Mszy Świętej do 21.
- W przyszłą niedzielę przy naszym kościele odbędzie się 144 Akcja Honorowego Oddawania Krwi. Akcja która potrwa od godz. 9.00 do 14.00 dedykowana jest na rzecz leczenia naszej małej parafianki Ewy Elliott. Rejestracja wszystkich dawców odbywa się do godz. 13.30.
- Informujemy, że intencje mszalne na rok 2024 będzie można zamawiać w kancelarii parafialnej od poniedziałku 28 sierpnia.
- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej tygodników Gość Niedzielny oraz Idziemy.
- Zapowiedzi:
– Kamil Mazański, kawaler oraz Ewelina Popławska, panna, oboje z par. św. Franciszka z Asyżu w Warszawie-Nowodworach. zap. 2.
- Życzymy dobrej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.