XX Niedziela Zwykła

sie 19, 2023 | Ogłoszenia

  1. Dziś po każdej Mszy Świętej prowadzona jest zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych na skutek powodzi na Słowenii. Natomiast na parkingu przed kościołem odbędzie się 144 Akcja Honorowego Oddawania Krwi, która potrwa od godz. 9.00 do 14.00 i dedykowana jest na rzecz leczenia naszej małej parafianki Ewy Elliott. Rejestracja wszystkich dawców odbywa się do godz. 13.30.
  2. Dziś dzień imienin ks. Samuela. Podczas Mszy św. o godz. 12.30 będziemy modlić się w jego intencji. Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej
  3. W czwartek święto św. Bartłomieja Apostoła
  4. W sobotę przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Po porannej Mszy Świętej zapraszamy na nabożeństwo misyjne. Zgodnie z przepisami liturgicznymi, wieczorna Msza Święta w sobotę będzie sprawowana również z formularza o Matce Bożej, a nie z wigilii niedzieli.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 19 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.
  6. Intencje mszalne na rok 2024 będzie można zamawiać w kancelarii parafialnej od poniedziałku 28 sierpnia. Informujemy, że podczas rezerwacji intencji trzeba będzie podać numer telefonu kontaktowego do osoby zamawiającej. Osoby które zamówiły na przyszły rok msze gregoriańskie, mogą zgłaszać się już od tego tygodnia do kancelarii po odbiór dokładnego terminarza Mszy.
  7. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17-18 oraz w piątek po wieczornej Mszy Świętej do 21.
  8. Ogłoszenie policji – na odwrocie
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej tygodników Gość Niedzielny oraz Idziemy.
  10. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Bogusława Kiełczaka, Kazimierza Makarskiego. Wieczny odpoczynek….

Życzymy dobrej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.