XVI Niedziela Zwykła

lip 22, 2023 | Ogłoszenia

 1. W dniu dzisiejszym przed kościołem Komitet Społeczny „Fatima” prowadzona jest zbiórka na rzecz dla dwu letniej Amelki Kolińskiej, która doznała oparzenia trzeciego stopnia klatki piersiowej, szyi, twarzy, ręki, przedramienia i obu stóp. Czeka ją długie i kosztowne leczenie oraz rehabilitacja. Bardzo prosimy o wsparcie.
 2. We wtorek święto św. Jakuba Apostoła
 3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we czwartki od godz. 17.00 do 18.00, oraz w piątki od 18.30 do 21.00.
 4. W sobotę po Mszy o godz. 7.00 nabożeństwo misyjne.
 5. W sobotę 12 sierpnia po Mszy św. o godz. 18, w kościele odbędzie się Koncert Papieski ”To jest moja Matka, ta Ojczyzna”. Koncert organizowany jest pod patronatem Ministerstwa Kultury, Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej oraz Fundacji QKultura, z inicjatywy Pana Kacpra Sakowicza, naszego parafianina pracującego w Ministerstwie Kultury. W koncercie wystąpią aktor Jerzy Zelnik, soliści Karolina Lizer z zespołem oraz Maciej Miecznikowski. Prowadzącym koncert będzie Rafał Patyra. Bardzo serdecznie zapraszamy parafian i wszystkich mieszkańców Sulejówka
 6. Jest jeszcze możliwość zarezerwowania Mszy gregoriańskiej za zmarłych, w przyszłym roku na miesiące sierpień i grudzień. Prosimy również osoby planujące zawarcie sakr. małżeństwa w naszej parafii w przyszłym roku, o zgłaszanie i rezerwowanie terminów. Intencje Mszy świętych na przyszły rok będzie można zamawiać pod koniec sierpnia. Dokładną datę podamy w późniejszym terminie.
 7. Bractwo Pielgrzymów Rowerowych z Sulejówka zaprasza do udziału w pielgrzymce rowerowej na Jasną górę w dniach 9-15 sierpnia. Szczegółowe informacje zamieszczone są w gablocie przed kościołem.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej tygodników Gość Niedzielny oraz Idziemy.
 9. Zapowiedzi:

– Marcin Kotlarek, kawaler z par. tut., oraz Paulina Jarmul, panna z par. św. Jana Kantego w Warszawie, zap. 2.

– Jakub Antys, kawaler z par. św. Izydora w Markach oraz Magdalena Adrianna Koseła, panna z par. tut., zap. 1.

– Piotr Kochan, kawaler z par. Narodzenia Pańskiego w Warszawie oraz Katarzyna Urszula Podlasek, panna z par. tut., zap. 1.

– Mariusz Nowopolski, kawaler oraz Justyna Maszewska, wdowa, oboje z par. tut. zap. 1.

 1. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp.: Ryszarda Orlińskiego. Wieczny odpoczynek…
 2. Życzymy dobrej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.