XX Niedziela Zwykła

sie 13, 2022 | Ogłoszenia

  1. Jutro uroczystość Wniebowzięcia NMP, Matki Bożej Zwycięskiej – głównej Patronki naszej diecezji oraz 102 r. Bitwy Warszawskiej zwanej Cudem nad Wisłą. Msze jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.
  2. W przyszłą niedzielę oraz za dwa tygodnie ofiary składane na tacę będą przeznaczone za pokrycie kosztów wykonania projektu technicznego nowej instalacji grzewczej budynku parafialnego. Cała instalacja wymaga jak najszybszej wymiany ze względu na zły stan grzejników i rur grzewczych. Niestety jest to bardzo duża inwestycja i dlatego parafia stara się o uzyskanie dofinansowania z Funduszu Ochrony Środowiska. Do wniosku potrzebne jest dołączenie projektu technicznego. Mamy już projektanta, który w najbliższym czasie wykona projekt.
  3. W najbliższą sobotę dzień imiennik naszego ks. Samuela. Msza św. w int solenizanta będzie odprawiona w sobotę o godz. 18.00.
  4. W tym tygodniu Kościół obchodzi: w środę wspomnienie św. Jacka, prezbitera, w sobotę wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
  5. Zachęcamy do czytania parsy katolickiej. Tygodnika Gość Niedzielny oraz Idziemy.
  6. Życzymy miłej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.