XXIII Niedziela Zwykła

wrz 4, 2021 | Ogłoszenia

W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny. W przyszłą niedzielę natomiast, taca będzie przeznaczona na potrzeby Seminarium naszej diecezji.

 1. Za tydzień przed kościołem będzie można nabyć ciekawą publikację poświęconą Sł. Bożemu kard. Stefanowi Wyszyńskiemu. Książka stanowi doskonałe kompendium, które w bardzo ciekawy i zwięzły sposób przybliża postać Prymasa Tysiąclecia. Książkę będzie można nabyć za dobrowolną ofiarę, a zebrane pieniążki będą przekazane na potrzeby naszych misjonarek świeckich z Peru. Ilość książek ograniczona.
 2. We wtorek wspomnienie bł. Ignacego Kłopotowskiego, prezbitera, w środę święto Narodzenia NMP.
 3. We wtorek (07 IX) po Mszy św. o godz. 18:00 w kościele odbędzie się spotkanie osób odpowiedzialnych za Koła Różańcowe w naszej parafii (zelatorów, moderatorów oraz ich zastępców).
 4. Rocznica I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 26 września w dwóch grupach. O godz. 12.30 klasa V a,b,c SP nr. 3, oraz o godz. 14.00 klasa V d SP nr. 3 oraz V a SP nr. 4. Spotkanie organizacyjne dla rodziców w najbliższy czwartek o godz. 18.30 w kościele.
 5. Podajemy również terminy I Komunii św. dla tegorocznych klas trzecich: 21 maja klasy III a i b, SP nr. 3., 28 maja klasy III c i d, SP nr. 3., oraz 4 czerwca klasy III a i b, SP nr. 4. O spotkaniu organizacyjnym poinformujemy w przyszłą niedzielę.
 6. Zapraszamy na cotygodniowe adoracje Najświętszego Sakramentu w czwartki od godziny od 16.30 do 17.30.
 7. Młodzież w wieku od 13 do 25 lat zapraszamy na spotkania formacyjne Ruchu Światło-Życie. Najbliższe spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godzinie 18:00 w piątek 10 września, następnie przejdziemy do salki parafialnej pod kinem. Zapraszamy do wzięcia kartek informacyjnych, które wyłożone są na ostatnich ławkach.
 8. W najbliższą sobotę (11 IX) na godz. 10 serdecznie zapraszamy ministrantów wraz z rodzicami (zwłaszcza ojcami) na pierwsze w tym roku formacyjnym spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w kościele.
 9. Osoby, które ukończyły już szkołę podstawową i chciałyby przyjąć sakrament bierzmowania w naszej parafii zapraszamy na spotkanie informacyjne w niedzielę (12 IX) o godz. 19 w kościele. Natomiast młodzież z klas ósmych szkoły podstawowej rozpocznie przygotowanie w drugim kwartale 2022 roku. Z sprawami związanymi z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania prosimy kontaktować się z ks. Samuelem.
 10. Parafia NMP Matki Kościoła w Sulejówku, zaprasza w najbliższą sobotę o godz. 11.00 na Mszę św. w związku z pielgrzymką do Sanktuarium maryjnego.
 11. Ogłoszenie Centrum Kultury – poniżej
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
 13. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Annę Ziemińską, Sylwię Bondaruk, Waldemara Wolskiego, Karola Krasieńko. Wieczny odpoczynek…
 14. Życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionych dni nowego tygodnia.