XXIII Niedziela Zwykła

wrz 3, 2022 | Ogłoszenia

 1. Dziś po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek przeznaczone na Katolicki Ośrodek Adopcyjny. Dziś o godz. 17.30 z racji pierwszej niedzieli miesiąca Nieszpory a po nich procesja wokół kościoła. Zapraszamy wszystkich do udziału w nabożeństwie, a zwłaszcza Służbę Liturgiczną: ministrantów, bielanki, panów z Totus Tuus, niosących chorągwie, baldachim, a także panie niosące światło i różaniec.
 2. We wtorek o godz. 18.45 zebranie bielanek. Dziewczynki, które chciałyby wstąpić do bieli również zapraszamy na to spotkanie.
 3. Od najbliższej środy o godz. 18.00 rozpoczynamy sprawowanie nowenny do MB oraz Mszy świętych przy ołtarzu MB Częstochowskiej.
 4. W środę o godz. 19.00 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych klas III z Szkoły Podstawowej nr. 3., natomiast w czwartek o godz. 18.30 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych z Szkoły Podstawowej nr. 4.
 5. Zachęcamy do co piątkowych adoracji Najświętszego Sakramentu, które rozpoczynać się będą po Mszy św. o godz. 18.00, a kończyć się będą Apelem jasnogórskim o godz. 21.00. Natomiast w każdy pierwszy piątek miesiąca będzie adoracja całonocna. Prosimy osoby które chciałyby włączyć się w nocne czuwanie, o wpisywanie się na listę wyłożoną na stoliku za ławkami.
 6. W sobotę o godz. 10.00 wyruszy z przed naszego kościoła dekanalna pielgrzymka do sanktuarium MB w Sulejówku. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce.
 7. W najbliższą sobotę starsza grupa kandydatów do bierzmowania uda się do Loretto na dwudniowy dzień skupienia. Polecamy naszą młodzież modlitwie wszystkich parafian, a rodziców zachęcamy do adoracji w ich intencji w piątek wieczorem.
 8. W przyszłą niedzielę zapraszamy na modlitewny wieczór uwielbienia o godz. 19.00.
 9. Za tydzień ofiary zbierane do puszek będą przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego naszej Diecezji.
 10. Podręczniki do religii w sklepiku parafialnym do nabycia w niedzielę od 8.00 do 12.00 oraz 16.00 do 18.00 oraz w tygodniu do 16.00 do 18.00.
 11. Centrum Kultury Sulejówek-Miłosna mieszczące się nad Kinem „Kurtyna” zaprasza dziś w godz. od 10.00 do 14.00 rodziców wraz z dziećmi na Dzień Otwarty i do zapoznania się z programem zajęć na nowy sezon.
 12. Polowy Klub Honorowych Dawców Krwi „Orle Gniazdo” zaprasza do udziały w pielgrzymce do Niepokalanowa w ramach spotkania Środowisk Kolbiańskich, w sobotę 24 września. Wyjazd o godz. 6.15 z parkingu przy naszym kościele. Zapisy u Pana Marcina Grabowskiego w zakrystii po Mszach św.
 13. W tym tygodniu Kościół obchodzi: w środę wspomnienie św. Ignacego Kłopotowskiego, prezbitera, w czwartek święto Narodzenia NMP.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Tygodnika Gość Niedzielny oraz Idziemy.
 15. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Edwarda Kałębosiaka oraz Zofię Balcerzak. Wieczny odpoczynek…
 16. Życzymy miłej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.