XXIV Niedziela Zwykła

wrz 10, 2022 | Ogłoszenia

 1. Dziś po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek przeznaczone na utrzymanie Seminarium Duchownego naszej Diecezji. Natomiast wieczorem o godz. 19.00 zapraszamy na modlitewny wieczór uwielbienia.
 2. We wtorek o godz. 18.30 nabożeństwo i procesja fatimska.
 3. W środę o godz. 19.00 spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych klas III z SP nr. 4.
 4. Zachęcamy do co piątkowych adoracji Najświętszego Sakramentu, które rozpoczynać się będą po Mszy św. o godz. 18.00, a kończyć się będą Apelem jasnogórskim o godz. 21.00. Natomiast w każdy pierwszy piątek miesiąca będzie adoracja całonocna. Prosimy osoby które chciałyby włączyć się w nocne czuwanie, o wpisywanie się na listę wyłożoną na stoliku za ławkami.
 5. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11.00 katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych klas III z Sz. P nr. 3., natomiast dla dzieci z Sz. P nr. 4. w niedzielę za dwa tygodnie.
 6. W niedzielę 18 września, w Warszawie odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. Początek marszu na Placu Zamkowym o godz. 11.00. Zachęcamy do udziału w marszu.
 7. Podręczniki do religii w sklepiku parafialnym do nabycia w niedzielę od 8.00 do 12.00 oraz 16.00 do 18.00 oraz w tygodniu do 16.00 do 18.00.
 8. Polowy Klub Honorowych Dawców Krwi „Orle Gniazdo” zaprasza do udziały w pielgrzymce do Niepokalanowa w ramach spotkania Środowisk Kolbiańskich, w sobotę 24 września. Wyjazd o godz. 6.15 z parkingu przy naszym kościele. Zapisy u Pana Marcina Grabowskiego w zakrystii po Mszach św.
 9. W tym tygodniu Kościół obchodzi: we wtorek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, w środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w czwartek wspomnienie NMP Bolesnej, w piątek wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana biskupa, w sobotę wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Tygodnika Gość Niedzielny oraz Idziemy.
 11. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Władysława Sterzyńskiego, Małgorzatę Zubrzycką, Janusza Pawłowskiego Wieczny odpoczynek…
 12. Życzymy miłej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia.