XXVII Niedziela Zwykła

paź 2, 2021 | Ogłoszenia

 1. Dzisiejsze ofiary składane na tace są przeznaczone na utrzymanie Domu Św. Siostry Faustyny w Ostrówku.
 2. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po sumie nabożeństwo eucharystyczne i procesja wokół kościoła. Prosimy asystę liturgiczną oraz bielanki o udział w procesji.
 3. Dziś po sumie odbędzie się spotkanie kościelnej służby porządkowej „Totus Tuus”. Zapraszamy na nie także ojców naszych ministrantów oraz wszystkich mężczyzn, którzy są zaangażowani w służbę liturgiczną lub chcieliby rozpocząć posługę w naszej parafii (np. służba przy ołtarzu podczas Mszy św. i nabożeństw, czytanie słowa Bożego, niesienie chorągwi, baldachimu podczas procesji itp.). Natomiast po Mszy wieczornej o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania. Informujemy, że począwszy od dzisiaj na mszach niedzielnych o godz. 18 kilka pierwszych rzędów ławek w nawie głównej będzie zarezerwowanych dla kandydatów do bierzmowania. Dziękujemy za zrozumienie.
 4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Papieski. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 5. Za tydzień zapraszamy na modlitewny wieczór uwielbienia, który rozpoczniemy o godz. 19.00.
 6. W poniedziałek wspomnienie świętego Franciszka z Asyżu, we wtorek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. We czwartek wspomnienie MMP Różańcowej.
 7. Zachęcamy wszystkich parafian, szczególnie dzieci oraz młodzież, do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym, każdego dnia o godz. 17.30. W najbliższym tygodniu modlitwę różańcową będą prowadziły dzieci rocznicowe klas IV SP nr. 3. Szczegółowa rozpiska klas zamieszczona jest na naszej stronie internetowej. Przypominamy, że w październiku nie ma coczwartkowych adoracji Najświętszego Sakramentu.
 8. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia w naszym kinie filmu „Fatima”.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
 10. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Józef Barański, Zofia Tracz, Wiesława Kurowicki. Wieczny odpoczynek…
 11. Życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionych dni nowego tygodnia.